دکوراسیون داخلی

نوار پرده پانچ ، راهنمای خرید انواع نوارهای حلقه‌ای

نوار پانچ میکس

نوار پرده های پانچ یا همان نوار پرده های حلقه ای مدت زمان زیادی است که به عنوان وسیله ضروری برای دوخت پرده پانچ محسوب می‌شود و از این جهت که نوار به صورت آماده و مرتب پانچ شده است برای افرادی که قصد دارند از این مدل پرده ها استفاده کنند کار را راحت می‌کند.

در فروشگاه اینترنتی ابزار پرده انواع نوار پرده های پانچی به قیمت کارخانه به فروش می‌رسد اما قبل از این که برای خرید این محصول به صفحه فروشگاه مراجعه کنید بیایید با انواع مدل های این نوار آشنا شویم تا بهترین انتخاب ممکن را داشته باشیم.

?برای خرید نوار پانچ ارزان از تولیدی (اینجا کلیک کنید)?

نوار پانچ آماده چیست و چرا انتخابی مناسب برای دوخت پرده های پانچ است؟

همانطور که میدانید قسمت بالایی پرده های پانچ از حلقه هایی پانچ شده تشکیل شده است که میله پرده های گرد درون آن ها قرار می‌گیرد. این قسمت های پانچ شده یا حلقه ای که همان قسمت دوخت پرده است را میتوان با استفاده از حلقه های پانچ یا نوار پرده های پانچ ایجاد کرد. شاید برای شما سوال پیش بیاید که تفاوت این دو مدل در چیست یا بهتر است از کدام مدل استفاده کنیم؟

مدل حلقه پانچ: مدل حلقه های پانچ همانطور که از اسمش مشخص است حلقه هایی برای دوخت این سبک از پرده ها است که در رنگ های مختلفی عرضه می‌شود و افراد برای دوخت پرده پانچ با استفاده از این مدل باید در ابتدا نوار پرده ساده را بر روی پارچه بدوزند ، سپس فاصله حلقه ها را بر روی نوار مشخص کرده و در نهایت با سوراخ کردن محل های مشخص شده و پانچ کردن حلقه ها دوخت را تکمیل کنند. این مدل برای بسیاری از مشتریان و حتی فروشندگان پرده از محبوبیت کمتری برخوردار است چون روش دوخت و اجرا سخت و زمانبر است.

مزیت این مدل استفاده برای پارچه هایی تزئینی و طرحداری است که قصد دارند با استفاده از حلقه های ضخیم تر اصطلاحا جلوه زیباتری به قسمت دوخت اضافه کنند. مراحل انجام دوخت به این روش نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد و بهتر است بدانید دوخت بسیاری از پرده ها با این روش به علت جنس نازک پارچه اصلا مناسب نیست.

پرده پانچ باز

مدل نوار پرده پانچ: این مدل نوار همانطور که از اسمش هم مشخص است نوار پرده ای با سوراخ های از قبل پانچ شده با فاصله استاندارد بر روی آن بوده که دوخت پرده با استفاده از آن بسیار راحت است. این سبک از نوار های پانچ شده در دو مدل ساده و کمربندی و در رنگ های طلایی و نقره ای و سفید عرضه می‌شوند که هر یک مزایا و خصوصیاتی دارند.

 

خرید نوار پرده پانچ مدل کمربندی ، (مشخصات + قیمت )

نوار پانچ درجه 1

نوار پانچ مدل کمربندی یک محصول ویژه از انواع نوار پرده های حلقه ای محسوب می‌شود که مزایای بسیاری نسبت به دیگر مدل ها دارد. اولین ویژگی این نوار جنس و بافت نخ آن است که ترکیبی از کتان و پلی استر بوده که باعث استحکام بیشتر نوار پس از دوخت و شستشو می‌شود. این ترکیب نخ موجب ایستایی بهتر پارچه پس از دوخت و نصب شده و به مرور زمان پوسیده نمی‌شود، دومین ویژگی وجود کمربندهای تنظیم چین در پشت نوار است که باعث مرتب ایستادن هر چه بیشتر پرده حتی پس از جابه جایی و حرکت است. این تسمه ها در دو حالت معمولی و فشرده قابل تنظیم هستند که بسته به نوع پارچه و مدلی که در نظر دارید می‌توان از هر دو حالت استفاده کرد.

نوار پانچ کمربند دار

فاصله حلقه های پانچ به صورت استاندارد در هر 1 متر پنج عدد حلقه است که هنگام دوخت باید به این نکته توجه داشته باشید که تعداد حلقه ها زوج باشند تا چین های کاملی را تشکیل دهند. این حلقه ها از دو قسمت جدا از هم تشکیل شده اند. حلقه اصلی از قبل بر روی نوار پانچ پرس شده است و تعیین کننده فاصله و نگهدارنده کمربندها محسوب می‌شود. جنس این حلقه از آلومینیوم بوده که پس از شستشوی پارچه موجب زنگ زدگی نمی‌شود. قسمت دوم حلقه ها که به حلقه تزئینی معروف است کاربردی جالب دارد.

حلقه تزئینی نوار پانچ

حلقه های تزئینی پس از دوخت پرده پانچ به عنوان پوششی زیبا و مکمل استفاده می‌شوند تا قسمت هایی از پارچه را که پس از جدا کردن محل سوراخ های پانچ نخ کش و چین کش شده است را بپوشانند و جلوه زیباتری به پرده بدهند. این حلقه های پلاستیکی در چهار رنگ طلایی ، نقره ای ، سفید و مشکی عرضه می‌شوند که هنگام خرید نوار باید یکی از رنگ ها را انتخاب کنید. نکته دیگر قطر داخلی این حلقه ها است که تقریبا با تمامی چوب پرده های پانچ موجود در بازار هماهنگ است. از این نوار می‌توان برای دوخت انواع پارچه های حریر ، تور ، کتان ، مخمل ، هازان ، ساتن و دیگر پارچه های پرده ای استفاده کرد.

نوار پانچ نقره ای درجه 1

راهنمایی : برای انتخاب رنگ حلقه به رنگ پارچه و میله پرده توجه کنید. به طور مثال اگر از میله پرده پانچ طلایی رنگ استفاده می‌کنید رنگ حلقه ها را هم طلایی انتخاب کنید یا مثلا اگر رنگ پارچه حریر شما طوسی است رنگ حلقه ها را نقره ای انتخاب کنید تا با یکدیگر ست شوند.

برای خرید نوار پانچ مدل کمربندی از طریق لینک بالا اقدام کنید.

 

خرید نوار پانچ مدل معمولی بی بافت ، (مشخصات + قیمت )

نوار پرده پانچ بی یافت

نوار پانچ معمولی یکی دیگر از نوار پرده های پرفروش فروشگاه ابزار پرده محسوب می‌شود که قیمت نهایی و تمام شده محصول اصلی ترین مزیت آن محسوب می‌شود. جنس این نوار ترکیب پلی استر و پنبه است که اصطلاحا به آن پلی استر کاغذی می‌گویند. این نوار پس از دوخت بر روی پاچه ایستایی خوبی دارد و بعد از شستشو حالت بافت آن تغییر نمی‌کند. در این مدل برخلاف مدل کمربندی دیگر خبری از حلقه های آلومینیومی پرس شده بر روی نوار و کمربند تنظیم چین نیست و فقط محل پانچ حلقه بر روی نوار پرده از قبل ایجاد شده است.

نوار پانچ بی بافت ارزان

فاصله حلقه های پانچ به صورت استاندارد در هر 1 متر پنج عدد حلقه است که هنگام دوخت باید به این نکته توجه داشته باشید که تعداد حلقه ها زوج باشند تا چین های کاملی را تشکیل دهند. این حلقه ها به صورت دو قسمت مکمل بر روی یکدیگر چفت می‌شوند که حلقه زیرین به رنگ سفید و حلقه های رویه نوار که پس از دوخت هم قابل مشاهده است در دو رنگ طلایی و نقره ای عرضه می‌شود. مزیت این مدل نوار وجود حلقه های پلاستیکی ضخیم تر نسبت به مدل کمربندی است که پس از دوخت و نصب پرده ایستایی فوق العاده زیبایی را مانند نوار پانچ کمربندی ایجاد می‌کند.

حلقه تزئینی پانچ مقاوم

حلقه های تزئینی این نوار در دو رنگ نقره ای و طلایی عرضه می‌شوند که بسته به رنگ پارچه و میله پرده خریداری شده باید یکی از رنگ های حلقه را هنگام خرید نوار انتخاب کنید. نکته دیگر قطر داخلی این حلقه ها است که تقریبا با تمامی چوب پرده های پانچ موجود در بازار هماهنگ است. از این نوار می‌توان برای دوخت پارچه های حریر ، هازان ، تور ، مخمل ، کتان و دیگر پارچه های پرده ای استفاده کرد.

برای خرید نوار پانچ مدل معمولی از طریق لینک بالا اقدام کنید.

 

تفاوت نوار معمولی و کمربندی ، کدام مدل را بخریم؟

هنگام خرید نوار پرده حلقه ای این سوال برای بیشتر مشتریان وجود دارد که تفاوت مدل های مختلف نوار پانچ در چیست؟ در جواب به این سوال باید گفت هر دو مدل نوار از کیفیت بالایی برخوردارند و پس از دوخت به صورت کاملا مرتب و یکدست قرار می‌گیرند. جنس نخ مدل معمولی پلی استر کاغذی و جنس نخ مدل کمربندی پلی استر و کتان است. حلقه های پانچ مدل معمولی دو قسمت مکمل پلاستیکی و برای مدل کمربندی دو قسمت مکمل آلومینیومی و پلاستیکی است. نوار معمولی تسمه تنظیم چین پرده ندارد ولی مدل کمربندی تسمه تنظیم چین پرده دارد. قیمت هر متر نوار پانچ کمربندی از نوار معمولی گرانتر است.

نوار پانچ متری چنده؟

کدام مدل برای پارچه من مناسب است؟

از هر دو مدل می‌توان برای انواع پارچه های تور ، حریر ، مخمل ، شانل ، کتان ، هازان و دیگر پارچه های پرده ای استفاده کرد ولی اگر پارچه شما از نظر وزنی سنگین است بهتر است از نوار پرده پانچی مدل کمربندی استفاده کنید.

 

آیا اندازه داخلی حلقه ( قطر ) استاندارد است و چه مدل چوب پرده پانچی مناسب برای این کار است؟

اندازه داخلی ( قطر ) این حلقه ها 4 سانتی متر است و با تمام میله پرده های پانچ موجود در بازار مطابقت دارد. قطر بزرگترین میله پرده لوله ای 3.5  سانتی متر است و از این جهت مشکلی در استفاده از آن وجود ندارد.

 

آیا هنگام شستشوی پرده می‌توان حلفه های تزئینی نوار را هم شست؟

شستشوی این سبک از پرده ها معمولا به دو روش دستی و ماشینی صورت می‌گیرد. برای شستوی دستی نیازی به بازکردن حلقه ها نیست اما برای شستشو به وسیله ماشین لباسشویی بهتر است حلقه های تزئینی را باز کرده و سپس مجددا آن ها را متصل کنید. برای دانستن روش صحیح انجام کار حتما مقاله شستشوی پرده پانچ را مطالعه کنید.

نتیجه گیری: در واقع مدل کمربندی مدل جدید و بروز شده نوار پانچ معمولی است اما در نظر داشته باشید هر دو مدلی که در فروشگاه ابزار پرده به فروش می‌رسد از کیفیت بالایی برخوردار است.

 

برای سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
021-25917390
0918-0884035

 

 ” لطفا سوالات و نظرات خود را در رابطه با خرید نوار پانچ در پایین همین مطلب برای ما به اشتراک بگذارید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنند. “

دیدگاهی در مورد “نوار پرده پانچ ، راهنمای خرید انواع نوارهای حلقه‌ای

 1. سرداری گفت:

  سلام و عرض ادب
  من پارچه هازان دارم بهترین نوار پانچ برای ای پارچه کدام است؟ ممنونم

  1. سلام
   نوار پانچ کمربندی یا حلقه جدا مناسب است.

 2. سلیمی گفت:

  سلام با حلقه فلزی رنگ مشکی موجوده؟و اینکه متری چنده؟

  1. سلام
   نوار پانچ آماده فقط با حلقه پلاستیکی موجوده ( حلقه های فلزی نیاز به دستگاه دارن که مناسب استفاده برای مشتریان خانگی نیست ) ، رنگ بندی و قیمت بروز رو میتونید از قسمت فروشگاه مشاهده کنید.

 3. هانی انصاری گفت:

  سلام ببخشید من سفارشمو ثبت کردم اما بجای رنگ سفید رنگ نقره ای انتخاب کردم میشه تغییر بدم ؟

  1. سلام
   بله ، در ساعت کاری تماس بگیرید تا سفارشتون رو تغییر بدیم.✅?

 4. رضا vli گفت:

  سلام نوار پرده حلقه ای از این آماده ها رنگ سفید و مشکی موجود دارید ؟

  1. سلام
   بله موچود هست.✅

 5. حمیدرضازارعی گفت:

  سلام نوار پانچ دار مشکی میخوام برای پارچه سیاه استفاده کنیم ، درضمن این نوارها رو میشه رو هر پارچه ای دوخت ؟ و قیمت دوخت هر متر نوار پانچ رو میفرمایید ممنون.

  1. سلام و درود
   نوار پرده پانچ در رنگ های سفید ، مشکی ، نقره ای و طلایی موجود داریم. بله روی هر پارچه ای قابل دوخت هست.
   برای اطلاع از اجرت دوخت هم تماس بگیرید.

 6. لاله هاشمی گفت:

  سلام، من 9 متر پرده تور دارم بصورت معمولی هستش، الان میخوام به مدل پانچ به همراه نوار پرده پانچ تبدیلش کنم، آیا امکانش هست و کدوم مدل نوار پانچ رو باید خریدارم کنم و چند متر؟

  1. سلام و درود
   بله امکانش هست، باید 9 متر نوار پرده پانچ تهیه کنید.

 7. ویدا کثیری گفت:

  سلام با توجه به توضیحات من پرده اتاق را سانت کردم در یک متر و نیم 8 پانچ وجود داشت آیا می توانم از این مدل نوار پرده پانچ آماده خریداری کنم؟ چه رنگ هایی دارن؟

  1. سلام و درود
   بله. امکان استفاده از انواع نوار پرده پانچی رو دارید. رنگ بندی هم شامل : سفید ، مشکی ، طلایی و نقره ای هست.

 8. محسن ترکاشوند 1362 گفت:

  سلام نوار پانچ عمده میخام نزدیک 800 متر. بسته هاتون رولش چند متریه؟

  1. سلام و درود
   رول نوار پانچ کمربندی 40 متر و نوار پانچ معمولی 100 متر هست.

 9. نگین افشار گفت:

  سلام
  افشار هستم از شهر تهران دیروز تماس گرفنم و مسئول سفارشات بنده رو برای خرید نوار پانچ راهنمایی کردن. امروز از مدل کمربندی رنگ سفید 32 متر به صورت اینترنتی سفارش دادم. میخاستم بدونم کی بدستم میرسه و سفارش منو تحویل پست دادید یا تیپاکس؟

  در ضمن بابت راهنمایی و مشاورتون متشکرم???

  1. سلام
   سفارش شما با موفقیت ثبت شده و طی یک روز کاری به شرکت پست تحویل داده می‌شود. برای مقصد شما 48 الی 72 ساعت بدستتون میرسه.

 10. فاطمه گفت:

  سلام امکانش هست نزدیک 9 متر از مدل بی بافت تلفنی سفارش بدیم؟ تهران هستیم

  1. سلام
   بله. از طریق شماره های تماس در صفحه تماس با ما این امکان رو دارید که به صورت تلفنی هم سفارش بدید، تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم.

 11. زهرا سهرابی گفت:

  سلام برای شیراز هم ارسال دارید؟ حدود 18 متر از مدل کمربندی میخام

  1. بله. تمامی محصولات موجود در فروشگاه به تمامی استان ها قابل ارسال هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *