چرا انتخاب ابزار پرده

“ ابزار پرده”

برترین وبسایت در زمینه دکوراسیون پرده متعلق به مجموعه ابزار پرده می‌باشد. ما به همراه شما مشتریان عزیز توانسته‌ایم نامی سربلند از خود به جا بگذاریم که این راه شیربن موفقیت را مدیون اعتماد و اطمینان شما و در مقابل پایبندی گروهمان به شما هم میهنان را هستیم. در طول این مسیر ما با شعار بهترین کیفیت ، قیمت و پشتیبانی سعی در حفظ رضایت و اطمینان خاطر مشتری را داشته‌ایم. این اعتماد شما بوده که به مسیر ما سرعت بخشیده است.

همیشه در کنار شما هستیم…

why us-Onboarding-bro-1
why us-Closed Stores-pana-1

“تضمین کیفیت”

تمامی محصولات ارائه شده توسط ابزار پرده و نمایندگان ما در سرتاسر کشور دارای بالاترین کیفیت بوده و این تضمین برای مصرف کنندگان گرامی وجود دارد که از اجناس درجه ۱ و اصل استفاده می‌کنند. دلیل این کیفیت فروش بهترین محصولات خارجی و ایرانی است.شرکت هایی نظیر Brilliant ،Graber ، Somfy ، Butik ، öz-is تعداد محدودی از آن‌ هاست که در این لیست معرفی کردیم. با افتخار اعلام می‌کنیم که در کنار فروش بهترین محصولات خارجی ، از تولیدات داخلی هم حمایت کرده‌ایم و برای پیشرفت آن‌ ها همواره در تلاش هستیم.

“تضمین قیمت”

برای بیشتر مشتریان عزیز همیشه اولین اولویت در خریدهایشان قیمت محصول بوده است و حتی کیفیت را فدای قیمت پایین کرده‌اند. فروشگاه اینترنتی ابزار پرده به دلیل این که به صورت مستقیم با شرکت های تولید و عرضه لوازم دکوراسیون پرده همکاری دارد ، این تضمین را به شما می‌دهد که بالاترین کیفیت را در کنار بهترین قیمت داشته باشید. دلیل این مزیت بزرگ حذف واسطه و تحویل مستقیم از کارخانه است.

why us-Credit card-cuate
why us-Newsletter-pana

“پشتیبانی ویژه”

با خرید از فروشگاه اینترنتی ابزارپرده پشتیبانی دائم از محصولات را کسب می‌کنید ، هر موقع نیاز به راهنمایی و کمک داشتید کافیست با پشتیبانان ما تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنند.

همواره در کنار شماییم…

“تنوع محصولات”

به جرئت می‌توان گفت محصولاتی که ابزار پرده و نمایندگان ما عرضه می‌کنند به قدری متنوع است که در کمتر فروشگاهی در سرتاسر کشور نظیر آن وجود دارد. با کمی جستجو در اینترنت و یا فروشگاه های شهر خود می‌توانید به صحت این موضوع پی ببرید.

why us-Search-pana