درباره ما

ابزارپرده اولین فروشگاه اینترنتی در ایران است که در سال 1399 امکان خرید اینترنتی انواع پرده و اکسسوری را برای هم میهنان سراسر ایران فراهم کرده است.

 

  • امروزه با گسترش و فعالیت وبسایت های اینترنتی در زمینه فروش و نقد و بررسی محصولات در زمینه های مختلف می‌توان بیشتر نیاز خود را از این بستر امن تامین کرد.
  • در بخش دکوراسیون داخلی به ویژه دکوراسیون پرده که می‌توان گفت از مهم‌ترین بخش‌های دکوراسیون محسوب می‌شود، تا به حال هیچ وبسایتی به صورت کامل و اصولی به مطالعه و بررسی در این زمینه نپرداخته است. فروشگاه اینترنتی ابزار پرده اولین مرجع تخصصی دکوراسیون پرده در ایران محسوب می‌شود.
  • ابزارپرده همواره با تیم حرفه‌ای به تولید محتوا در حوزه‌ی دکوراسیون پرده پرداخته و در کنار آن آموزش های اختصاصی را فراهم کرده است که از این جهت مرجع اصلی نقد و بررسی در زمینه دکوراسیون پرده محسوب می‌شود.
  • مجموعه‌ی ابزارپرده با مدیریت محمد محمدی، با شعار بهترین کیفیت ، قیمت و پشتیبانی پیشتاز در ارائه‌ی خدمات ویژه در زمینه‌ی دکوراسیون پرده است و افتخار می‌کند که به عنوان برترین فروشگاه آنلاین پرده در ایران فعالیت می‌کند.