روش‌های ارسال

فروشگاه ابزار پرده کالاهای خریداری شده را به سه روش پست ، تیپاکس و باربری برای مشتریان خود ارسال می‌کند. هر کالا در رابطه با اندازه ، حجم و وزن به یکی از شرکت های ارسال و توزیع مرسوله واگذار می‌شود که در هنگام پرداخت سفارش قابل مشاهده است.

 

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 

سفارشات غیر ساختنی و آماده که تا ساعت ۱۴ روزهای شنبه تا چهارشنبه مراحل پرداخت آنها تکمیل شود ، همان روز جهت ارسال کالا به انبار معرفی می‌گردند و نهایت تا ۲۴ ساعت ارسال می گردد، توجه فرمایید زمان تحویل کالا توسط شرکت های ارسال مرسوله بر عهده ابزار پرده نمی باشد.

 

زمان آماده سازی و تحویل محصولات سفارشی ۷ تا ۱۵ روز کاری (به غیر از روزهای تعطیل و پنجشنبه جمعه) می باشد.

 

محصولات سفارش ساخت مانند پرده که به ابعاد سفارشی مشتری در کارخانه تولید می گردد و معمولا ۴-۷ روزه آماده می‌شود و باقی این زمان، زمان ارسال و تحویل توسط پست ، تیپاکس یا باربری است که ابزار پرده در آن دخالتی ندارد و همواره سعی دارد بهترین روش ارسال را با توجه به مقصد مشتری انتخاب کند. این مدت زمان ممکن است در برخی ایام سال مثل روزهای پایانی سال ، دوران همه گیری کرونا و … تغییر کند.

 

تکمیل فرآیند خرید و پرداخت به معنی پذیرش این شرایط توسط شما می باشد.

 

همچنین بایستی در هنگام تحویل، صحت کالا را بررسی و از تحویل گرفتن کالای معیوب یا صدمه دیده خودداری نماید، در غیر این صورت تمام مسئولیت به عهده ی مشتری می باشد.

*** تاخیرهای پیش آمده در شرایط و زمان های خاص مانند شب عید ، شب یلدا ، دوران بیماری اپیدمیک کورونا و .. و هر مورد دیگری اجتناب ناپذری بوده و ابزار پرده هم هیچ دخالتی در این بین ندارد بنابراین خواستار شکیبایی از جانب شما عزیزان را هستیم.

*** هزینه ارسال براساس تعرفه شرکت پست ، تیپاکس  و باربری است و ابزار پرده هیچ منفعتی در این بین ندارد و این مبلغ هنگام ثبت سفارش یا تحویل کالا توسط خریدار به مسئول تحویل کالا پرداخت می گردد.


 

* پست

شرکت ملی پست ایران امکان ارسال مرسولات به سراسر کشور را دارد.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲ تا ۷ روز کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://post.ir

 


 

*  تیپاکس

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در محل مشتری تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول بین ۲ تا ۵ روز کاری است.
سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در ۳ تا ۷ روز کاری انجام می‌شود.

در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند (شهرهای راه دور (دو مسیره) با رنگ قرمز مشخص شده‌اند):
آبادان – آستارا – آباده – آمل – ابهر و خرمدره – اسلام آباد – اراک – اردبیل – ارومیه – اسدآباد – اصفهان – انزلی – اهواز – ایلام – بابل – بابلسر – بجنورد – بروجرد – بروجن – برازجان – بم – بناب – بندر عباس – بوشهر – بوکان – بهشهر – بهبهان – بیرجند – تاکستان – تالش – تبریز – تربت حیدریه – تنکابن – جهرم -جیرفت – چالوس – چابهار – خرم آباد – خمینی شهر – خوی – دامغان – دلیجان – دزفول – دورود – رامسر – رشت – رفسنجان – رودسر – رودبار – زاهدان – زرند – زرین شهر – زنجان – ساری – ساوه –  سبزوار – سمنان – سنندج – سیرجان – شاهرود – شاهین شهر – شوشتر – شهرضا – شهرکرد – شهر صنعتی البرز – شیراز -شیروان – صومعه سرا – عسلویه – علی آباد – فسا – فومن – قائمشهر – قروه – قزوین – قشم –  قم – قوچان – کازرون- کاشان – کرج – کردکوی – کرمان – کرمانشاه – کیش – گچساران –  گرگان – گنبد – لاهیجان – لار – لنگرود – مراغه – مرودشت – مرند – مشهد – ماهشهر – ملایر – مهاباد – میاندوآب – میانه – میبد – نجف آباد – نکا – نهاوند – نیشابور – ورامین – همدان  – یاسوج – یزد [لیست بروز شده شعب تیپاکس]

 

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق تیپاکس هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت این شرکت به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://tipaxco.com

 


 

* باربری

باربری جهت ارسال محصولاتی که حجم و وزن بیشتری دارند و ارسال آنها با تیپاکس یا پست از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست ، برای تمامی شهرهای کشور در نظر گرفته شده است.

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

مدت زمان تقریبی تحویل کالا به دست خریدار ، از زمان تحویل به دفتر باربری بین ۲ تا ۷ روز کاری میباشد.

عملا بعد از تحویل سفارش به باربری شرکت تولید کننده و ابزار پرده هیچگونه مسئولیتی در قبال سلامت و حتی زمان دریافت سفارش از طرف شما ندارد بنابراین بازگشت مرسوله و یا تاخیر در دریافت به هر دلیلی مانند پاسخگو نبودن تلفن از طرف خریدار به هیچ وجه به عهده ابزار پرده نمی باشد. البته در این شرایط ابزار پرده تمام تلاش خود را برای رهگیری و سرعت بخشیدن به ارسال مرسوله می نماید.

 


نکات:

– هزینه ارسال براساس تعرفه شرکت پست ، تیپاکس و باربری است و ابزار پرده هیچ منفعتی در این بین ندارد و این مبلغ هنگام تحویل کالا توسط خریدار به مسئول تحویل کالا پرداخت می گردد.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور مسئول تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.